אייל עמית, סופר ובעלים של הוצאה לאור

[vc_row el_class="banners"][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="90" img_size="full" alignment="center"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width="3/4"][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/4"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]"פנסיה" – איזו מילה כבדה. עד לא מזמן נמנעתי אפילו מלהזכיר את המילה הזו ושלא לדבר על המשמעות שלה. כן, אנחנו חיים בעולם של צעירים והיום אף אחד לא רוצה להזדקן. אבל הרצונות שלנו לחוד והמציאות לחוד. בסופו של דבר היום הזה יגיע. היום בו יגידו לנו יפה תודה, יעניקו אפילו תעודה וישלחו אותנו הביתה. לתמיד.
כן, אנחנו מנמעים מלחשוב על היום הזה כפי שרבים מאיתנו נמנעים מלחשוב על הפנסיה שלהם. מוזר שדווקא את ביטוח הרכב והמשכנתא אנחנו מקבלים בכזאת קלות והבנה ואילו את הביטוח החשוב מכל – זה שיבטיח את עתידנו ואת איכות חיינו כשנזדקן, קשה לנו הרבה יותר לתפוס.
הפגישה עם אילה נערכה בבית קפה נחמד בגבעתיים. ישבנו שנינו עם כל הניירת והמסמכים שלי (שחצי מהם לא הבנתי) ובתוך פחות משעה אילה עשתה לי סדר בראש. פתאום כל המושגים, שעד לא מזמן היו סינית מדוברת עבורי, הפכו פשוטים וברורים. באמצעות התוכנה המצ'וכללת שלה, הצליחה גם לחשב עבורי את מרכיבי הפנסיה ובנתה לי מסלול חדש שבעתיד ישתלם הרבה יותר.
אגב, לחוששים או למתלבטים – עלות היעוץ של אילה זניח לעומת הרווח העתידי העצום שיגולם בפנסיה. במקומות העבודה שלכם לא נותנים את השירות הזה וגם אם נותנים – זה לא שווה הרבה כי האינטרסים של המעסיק קודמים לכל. יעוץ פנסיוני פרטי שווה כל אגורה. אני ממליץ לכל מי שעתידו חשוב לו לקבל יעוץ פנסיוני פרטי ממישהו שבאמת מבין עניין כמו אילה.

בברכה
אייל עמית.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Call Now Button