סוכן ביטוח פנסיוני מומלץ

נושאים כספיים שונים הם מורכבים מאד ובמיוחד כל מה שקשור לסכומי הפנסיה. אנשים רבים אינם מתמצאים בדוחות הרבעוניים והשנתיים שהם מקבלים ולכן גם אם יש צורך לבצע פעולות שונות, הם אינם יודעים כיצד להתנהל ומה לבצע מול הגורמים הפיננסיים השונים.

ליווי של סוכן ביטוח פנסיוני

כדי ליהנות ממלוא ההטבות והזכויות חשוב שיהיה לכל אדם סוכן ביטוח פנסיוני מומלץ אשר ילווה אותו לאורך כל הדרך. המקצועיות היא שם המשחק ואדם שהוא מיומן בתחום זה מקבל את מלוא המידע של התיק הביטוחי של הלקח ובודק אותו באופן רוחבי. הוא בוחן באופן מעמיק את כל אחת מהפוליסות ובהתאם לכך הוא ממליץ ללקוח על שינויים נדרשים כמו הרחבת הפוליסה, הקטנת הכיסוי, כיוון שיש לו שתי פוליסות בשתי חברות שונות.

מדובר בנושאים שהם סבוכים כיוון שעם השנים החוקים הרגולטורים השתנו ויחד איתם השתנו הזכויות והאפשרויות של הלקוחות בפוליסות השונות. בעת משיכת הכספים יחול על החוסך מיסוי ולכן יש לתכנן מראש את אופן תשלום המיסים, כדי לשלם הכול על פי החוק, אך תוך מיצוי מלוא הזכויות, כדי שסך המס יהיה נמוך יותר או ישולם במהלך כמה שנים. לכן הייעוץ של סוכן ביטוח פנסיוני מומלץ הוא אקוטי.

יועץ פנסיוני מומלץ

הכוונה בנושא ביטוח פנסיוני

לקוח שמעביר אל סוכן ביטוח פנסיוני מומלץ את כל הנתונים, יודע שהוא בידיים טובות והוא יקבל הכוונה מקצועית אשר אם יפעל על פי ההמלצות, הוא יחסוך כסף רב ולכן הוא ומשפחתו יוכלו ליהנות מהכספים הללו.

סוכן ביטוח פנסיוני מומלץ הוא אדם אובייקטיבי והוא פועל מתוך אינטרס להגן ולסייע רק ללקוח שלו. לכן הוא קולט את כל המידע בתוכנה ומבצע סימולציה כדי למצוא את כל הדרכים שהן הנכונות ביותר לתיק ביטוחי זה ובדרך זו ליצור עבורכם מהפך.

אם יש לכם כמה פוליסות ואתם לא מבינים מה היתרונות שלהן ואם הן מתאימות לכן בגיל הפנסיה, השאירו כאן את הפרטים ואחד המומחים שלנו ישוחח אתכם כדי לעבור על תיק הביטוח ולהעניק לכם את הייעוץ הרלוונטי.

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

מידע מקצועי בנושא פנסיה

תפריט נגישות