סוכן פנסיוני עצמאי

הנושאים הפיננסיים אינם ברורים ללקוחות רבים ולכן כדאי להם להתייעץ עם סוכן פנסיוני עצמאי, אשר יעניק להם הכוונה מקצועית שהיא קריטית בנושא הפנסיה.

קרנות הפנסיה וקופות הגמל

המטרה של קרנות הפנסיה ושל קופות הגמל היא להעניק מעטפת של ביטחון כלכלי לכל אדם כשהוא מגיע לגיל פרישה. לא אחת נוצרים מצבים שבהם אנשים יוצאים לגמלאות וההכנסה החודשית שלהם יורדת באופן קיצוני ולכן הם אינם מסוגלים לכלכל את עצמם. כדי לא להגיע למצבים האלה כדאי לשוחח מבעוד מועד עם סוכן פנסיוני עצמאי. זאת כדי שהוא יבצע בדיקה רוחבית ומעמיקה של כל הקופות שקיימות על שמו של הלקוח.

לא אחת סוכן פנסיוני עצמאי מגלה שאנשים עצמאים לא הפקידו מספיק כספים שיתנו להם את כל המעטפת לגיל זקנה, או לא נצלו את כל הטבות המס המגיעות להם על פי הקריטריונים של מס הכנסה.

לכן חשוב לבצע את כל השינויים הנדרשים כמו הפקדות חודשיות של סכום גבוה יותר, דיווח על כך מדי שנה בדוח השנתי למס הכנסה, ביטול של פוליסות בריאות כפולות ודאגה לכך שיהיה כיסוי ביטוחי מלא בנושא הסיעודי.

כאשר הנושא נבדק על ידי גורם מקצועי כמו סוכן פנסיוני עצמאי שאין לו אינטרסים לאף אחד מהגורמים אפשר לבצע את מלוא השינויים הנדרשים ולוודא באמצעות סימולציה שבוצעו כל המהלכים כדי שהקצבה החודשית תהיה מתאימה.

חסכונות של שכירים

השכירים מפרישים בכל חודש סכום כספי קבוע באמצעות תלוש השכר שלהם. המעביד אמור לשלם עבורם אחוז גבוה יותר ולהעביר את שני הסכומים לחברת ההשקעות או לחברת הביטוח. סוכן פנסיוני עצמאי מוודא שזה אכן קורה ושסכום ההפרשות הוא נכון ותואם את השכר של העובד. גם אצל שכירים יש הרבה פעמים כפילויות של ביטוחי בריאות וקופות פנסיה, עקב שינויים במקומות העבודה ולכן המגמה היא לאחד אותם כדי ליצור נוחות ותנאים מקסימליים של תשואה.

אם גם אתם מבינים עד כמה נושא החיסכון הפנסיוני הוא חשוב, דברו איתנו או השאירו הודעה ונשמח להעניק לכם את מלוא ההכוונה בהתאם לבדיקה.

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

מידע מקצועי בנושא פנסיה

תפריט נגישות