יועץ ומתכנן פרישה – לנהל את זה נכון

זמן הפרישה מהעבודה הוא עניין מרגש וחסר וודאות, כיוון שכעת כבר לא קיימת מסגרת עבודה וקריירה בה אנו מקדישים את מרבית זמננו ויומנו. משום כך מומלץ להגיע אל גיל הפרישה בצורה מתוכננת ובטוחה, ולדאוג לצד הכלכלי בגיל הזה עוד לפני גיל הפנסיה.

במידה והחלטתם לתכנן מראש את זמן הפרישה מהעבודה והיציאה לפנסיה, זכרו כי אתם פועלים נכון ומוטב מוקדם כמה שניתן. כדי שתוכלו לתכנן את שלב הפרישה בצורה אידיאלית על פי מטרות ויעדים אישיים שהצבתם לעצמכם, כדאי שתנהלו זאת נכון בעזרת ליווי וייעוץ אישי של יועץ פנסיוני מורשה.

כיצד יועץ פנסיוני יוכל לעזור לכם לתכנן את הפרישה?

יועץ פנסיוני הינו יועץ מקצועי המתמחה גם בניהול ההשקעות ומעניק ייעוץ אישי בבחירת תוכניות חיסכון לגיל הפנסיה ותקופת הפרישה מהעבודה. כיוון שבגיל הזה המבוטחים אינם עובדים, הם אינם מקבלים שכר חודשי לחשבונם כפי שהיו מורגלים עד כה. כדי שאנשים שהגיעו לגיל הפרישה יוכלו להמשיך ולהתכלכל בצורה איכותית ללא שכר חודשי, הם מתקיימים מכספי החיסכון שהם צברו במהלך שנות עבודתם.

תפקידו של היועץ הפנסיוני הוא לסייע לאנשים לבחור במסלולי חיסכון פנסיוני המתאימים להם, כך שמצד אחד הם יוכלו לחסוך מספיק כסף לגיל הפרישה, ומצד שני הם יוכלו להמשיך ולהתקיים מההכנסה החודשית שהם מקבלים בזמן הנוכחי ממקום עבודתם. 

הכירו את הכלים שיסייעו לכם לבחור מסלול פנסיה

ישנם סוגים רבים ומגוונים של מסלולי חיסכון פנסיוני המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות. מסלולים אלו הינם למעשה מוצרים אותם חברות הביטוח מוכרות למבוטחים, כך שלמעשה האינטרס האישי של חברות אלו גובר על האינטרס הכלכלי של המבוטחים המחפשים אחר תוכנית חיסכון משתלמת.

כדי שתוכלו להכיר את המונחים והדברים החשובים בטרם בחירת מסלול פנסיה אידיאלי עבורכם, כדאי לרכוש את הידע והכלים שיסייעו לבחור נכון בעזרת השתתפות בהרצאות על עולם הביטוחים ותוכניות פנסיוניות. הרצאות אלו מועברות באופן מקצועי על ידי יועצים פיננסיים מורשים הפועלים באופן אובייקטיבי בלבד, ואינם תלויים באינטרסים השונים של חברות הביטוח.

יועץ ומתכנן פרישה - לנהל את זה נכון

כיצד ניתן לשנות את תוכניות החיסכון הקיימות?

במידה והנכם מבוטחים בתוכניות חיסכון פנסיוני אליהם הצטרפתם לפני מספר שנים, תוכלו לשנות את המרכיבים הביטוחיים הקיימים בהם בכל זמן ועל פי החלטתכם. כדי לנהל זאת נכון ולבחור את המסלולים הטובים ביותר עבור היעדים והמטרות שהצבתם לעצמכם – מומלץ לעשות זאת בליווי של יועץ פנסיוני פרטי שיציג עבורכם תחזית ביטוחית שקופה וברורה.

לסיכום,  בחירה נכונה של מסלולי חיסכון פנסיוני היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שקט נפשי ומינימום דאגות כלכליות בגיל הפרישה. כדי לעשות זאת בצורה שקולה ומסודרת, חשוב לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי של יועץ פנסיוני מנוסה ואובייקטיבי שברשותו וותק רב בתחום הביטוחים הפנסיונים. 

מוזמנים גם להתרשם משירותי ייעוץ פנסיוני לפרישה באתר שלנו>>

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

תפריט נגישות