הרצאה על ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני נועד להעניק את השקט הנפשי בגיל הפרישה מהעבודה, כך שלאחר הפסקת קבלת משכורת חודשית מהחברה בה עובדים – ניתן להמשיך ולהתפרנס בהצלחה ובכבוד באמצעות כספי חיסכון שנצברו במהלך שנות העבודה.

חשוב לדעת כי בחירת מסלול ביטוח פנסיוני איננו עניין פשוט, ויש למצוא את תוכנית החיסכון המשתלמת והטובה ביותר על פי יכולת כלכלית בהווה וצפי פיננסי בעתיד. כדי לעשות מעט סדר בתוך עולם שלם של מסלולים, זכויות, מיסים, חוקים ועוד חשוב שכל אחד יידע בפני מה הוא עומד באמצעות הרצאה על ביטוח פנסיוני – בין אם מדובר על עובדים שכירים המעוניינים למצוא מסלול חיסכון אפקטיבי עבורם, ובין אם אלו חברות וארגונים שרוצים לשמור על התנהלות תקינה ומוסדרת של מסלולי הפנסיה לעובדיהם.

הרצאה על ביטוח פנסיוני

הרצאות בתחום הפנסיה לארגונים

תחום ביטוחי הפנסיה הינו סבוך ומורכב, דבר העלול ליצור תקלות ואי וודאות בין מעסיקים לעובדים בכל הנוגע למסלולי הפנסיה להם העובדים זכאים כחוק. על ידי קבלת הרצאה מקצועית ומותאמת אישית לכל ארגון וחברה, ניתן לקבל את הידע הדרוש להבנת כלל התהליכים הקשורים להסדרים הפנסיונים של כלל העובדים בחברה.

באמצעות ליווי וייעוץ פנסיוני של יועץ פנסיוני אובייקטיבי שאינו כפוף לחברות הביטוח השונות, ניתן למלא את האינטרסים של הארגון מבחינת הקטנת עלויות ושיפור ההתנהלות, והן של העובדים בארגון שייהנו משיפור ניכר במסלולי הביטוח הפנסיוני שיעמדו לרשותם. 

הרצאה על ביטח פנסיוני למגזר הפרטי

על מנת שהעובדים המפרישים בכל חודש משכרם למסלול הפנסיה יוכלו להיות בטוחים כי בחרו במסלול משתלם עבורם, מומלץ להשתתף מדי פעם בהרצאות מעניינות ומקצועיות המלמדות על עולם הביטוח הפנסיוני. זוהי דרך מצוינת ללמוד על ההבדלים בין תוכניות החיסכון הקיימות, להכיר את בתי ההשקעות המוכרות תוכניות ומסלולי פנסיה ולהבין כיצד לבצע את הבחירה הכדאית והטובה ביותר על פי יכולת כלכלית אישית.

חשוב להעדיף הרצאות מסוג זה המועברות על ידי יועצים פנסיונים פרטיים, כיוון שהם פועלים בצורה אובייקטיבית ושקופה ואינם מונעים מאינטרסים מכירתיים של חברות הביטוח השונות, השולחות נציגים מטעמם לביצוע המכירה ומוכרים יותר בשם סוכני ביטוח.

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ומקצועי עם חברת סיטרין

חברת סיטרין ייעוץ פנסיוני מעניקה הרצאות בנושא פנסיה מתוך ידע וניסיון רב שנים. אנו פועלים מתוך מניעים אישיים בלבד התואמים להעדפותיהם ורצונותיהם של לקוחותינו, כך שבסופו של דבר כל אחד מהם יוכל לקבל תחזית מדויקת ואמינה הנוגעת לצורך הביטוחי שלו. על מנת להעניק את הייעוץ המקצועי והטוב ביותר, אנו נעזרים בניסיון והידע שרכשנו במרוצת השנים, תוך התעדכנות שוטפת בשינויים המתרחשים בענף ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות בניית תשקיף פיננסי יציב ומותאם אישית.

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

תפריט נגישות