יועץ פנסיוני קווים לדמותו

כולנו חולמים על גיל הפרישה ועל הדברים שנעשה בתקופה הזו. כדי שהתכנונים יצאו לפועל ולא יישארו כחלומות לא ממומשים, חשוב לדאוג לחיסכון פנסיוני בגיל כמה שיותר מוקדם. בזכות בחירת תכנית פנסיה מיטבית,  מסלול פנסיה יציב וטוב, ניתן יהיה להגיע אל גיל הפרישה בחיוך ועם ביטחון כלכלי שיבטיח שמירה על איכות החיים אליה היינו רגילים. זהו ההבדל בין סבא קשיש לסבא חביב. 

כיוון שמסלולי הפנסיה הם רבים ומגוונים, וכמובן לא כולם מתאימים לכל אחד, חשוב לבחור את המסלול הטוב ביותר בסיוע של יועץ פנסיוני מנוסה ומקצועי. יש לזכור שהפקדה חודשית לקרן פנסיה היא חובה עבור כל עובד, שכיר ועצמאי, כך שהיוועצות עם גורם מוסמך לכך חשובה ורלוונטית לכל אדם.

מה ההבדל בין יועץ פנסיוני לסוכן ביטוח בתחום?

לפני שפונים לייעוץ עם יועץ פנסיוני בנוגע לבחירת מסלול החיסכון הטוב ביותר, כדאי לזכור כי ישנם כמה מומחים בתחום זה ולא כולם מוגדרים כיועצים פנסיונים מוסמכים. ההבדל המהותי ביותר נוגע לסוג הרישיון של היועץ, כאשר סוכן ביטוח מחזיק ברשותו תעודה של סוכן ביטוח פנסיוני ואילו יועץ פנסיוני מוסמך בעל רישיון תקף מטעם משרד האוצר.

נוסף לכך, סוכן הביטוח ירצה לקבל עמלות גבוהות ממכירותיו – ולכן ימליץ רק על תוכניות חיסכון פנסיוני השייכות לחברות הביטוח איתן הוא עובד. לעומת זאת, יועץ פנסיוני פועל ממניעים אובייקטיבים בלבד, כיוון שאינו מקבל עמלה כלשהי מגורם ביטוחי כלשהו, תוך שימת טובתו האישית-כלכלית של המבוטח בכדי שיצליח לחיות בכבוד לאחר גיל הפרישה. ולכן רק יועץ פנסיוני יוכל להציע תוכניות חיסכון מגוונות ומתאימות ביותר.

יועץ פנסיוני קווים לדמותו

היתרונות של יועץ פנסיוני

כיוון שיועץ פנסיוני פועל רק לטובתו האישית של המבוטח, ללא השפעה מחברות ביטוח והתחרותיות הקיימת בתחום, ניתן לומר כי זהו היתרון המשמעותי ביותר שקיים ליועצים מסוג זה. בנוסף, יועצים פנסיונים הינם אנשי מקצוע מומחים בשוק החיסכון הפנסיוני, כאשר מאחוריהם קיים רזומה עשיר של ניהול תיקי פנסיה גדולים ומורכבים.

ניסיון זה מעניק להם את הידע והמקצועיות בייעוץ פנסיוני איכותי ואפקטיבי, שיאפשר לכל אדם לחסוך עד לתקופת הפנסיה בצורה הטובה ביותר וללא דאגות וכמובן דמי ניהול גבוהים שאינם מוצדקים.

כיצד לבחור יועץ פנסיוני מקצועי?

אחת מהדרכים לבחירת יועץ פנסיוני איכותי היא באמצעות חוות דעת והמלצות של אנשים אחרים. ניתן למצוא המלצות באתרים הפרטיים של היועצים, ואף לבקש מהם מידע על לקוחות קודמים בכדי לשמוע מהם המלצות אובייקטיביות.

כיוון שתוכניות החיסכון הפנסיוני מגוונות וכוללות מסלולים רבים, מומלץ לבחור יועץ פנסיוני המעודכן בכל שינוי שמתקיים בתוכניות אלו ומבצע שימוש בתוכנות וכלים ממוחשבים, בכדי שיוכל להתאים את סוג החיסכון המתאים ביותר לכל מבוטח.

חברתנו מונה מומחים בתחום הייעוץ הפנסיוני, כשמאחוריהם קיים וותק ורזומה רב שנים נוסף על הסמכות רלוונטיות בתחום ההשקעות. אנו פועלים מתוך אובייקטיביות מלאה מול לקוחותינו, זאת כדי להתאים עבורם את מסלולי החיסכון הפנסיוני הטובים ביותר. מוזמנים ליצור אתנו  קשר לקביעת ייעוץ פנסיוני.

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

תפריט נגישות