יועץ פנסיוני מחיר

חיסכון פנסיוני הוא אחד מאפיקי ההשקעה החשובים וההכרחיים ביותר עבור כל אדם שעובד, בין אם מדובר על עובד שכיר, בעל עסק או עובד עצמאי הרשום כעוסק פטור / מורשה ברשות המיסים. יש לזכור כי תוכנית פנסיה טובה היא כזו המותאמת להכנסתו ויכולתו הפיננסית של המבוטח, כיוון שתוכנית כזו תבטיח שקט נפשי וכלכלי בהווה וגם בעתיד.

כדי לבחור תוכנית פנסיה טובה, מומלץ לקבל ייעוץ פנסיוני מקצועי מיועץ מומחה בתחום. כדאי לדעת כי תעריפי הייעוץ של יועצים פנסיונים אינם קבועים ומשתנים על פי קריטריונים שונים, אך יחד עם זאת חשוב להבין כי קיימים הבדלים מהותיים בין משווקים פנסיונים מטעם חברות ביטוח לבין יועצים פנסיונים פרטיים. החוק אינו מאפשר לסוכני ביטוח או משווקים פנסיונים מטעם חברות הביטוח להציג את עצמם כיועצים פנסיונים. עם זאת, משווקים פנסיונים או סוכני ביטוח מציגים את עצמם כיועצים פנסיונים, על אף שהרישיון שלהם אינו תואם הגדרה זו. 

יועץ פנסיוני או סוכן ביטוח?

ההבדל המהותי שקיים בין יועץ פנסיוני פרטי לבין  משווק  פנסיוני של חברת ביטוח הוא בסוג הרישיון שיש לכל אחד מהם. יועץ פנסיוני פרטי מחזיק רישיון המסמיך אותו לעסוק בתחום מטעם משרד האוצר, ולעומת זאת משווק של חברת ביטוח מחזיק תעודה של סוכן ביטוח פנסיוני או משווק פנסיוני ולא רישיון של יועץ פנסיוני.

כמובן שהבדל זה משפיע על מחיר השירות שכל אחד מהם מעניק, אך יחד עם זאת מדובר על איכות ייעוץ שונה באופן משמעותי אחת מהשנייה. כיוון שסוכן ביטוח פנסיוני מקבל את עמלותיו מחברות ביטוח איתן הוא עובד, תוכניות הפנסיה עליהן הוא ימליץ יהיו בהתאם לעמלות שהוא מקבל מחברות הביטוח ולא יותאמו באופן בלעדי על פי צרכיו של המבוטח.

בשונה מסוכן הביטוח, יועץ פנסיוני יעניק למבוטח מגוון תוכניות פנסיה משתלמות ומותאמות עבורו כיוון שהוא אינו עובד עבור חברות ביטוח ולכן לא פועל מתוך צורך בקבלת עמלות, אלא מתוך מניעים אובייקטיביים בלבד השמים את המבוטח בראש סדר העדיפויות. 

יועץ פנסיוני מחיר

מדוע חשוב לבחור מסלול פנסיה טוב?

כיוון שהחיסכון הפנסיוני שנצבר במהלך השנים משמש את המבוטח כקופת חיסכון בגיל הפרישה מהעבודה, בחירה במסלול פנסיה טוב ישפיע באופן ניכר על איכות ורמת החיים בתקופת היציאה לפנסיה. ההפקדה לתוכנית הפנסיה מתבצעת באופן חודשי במהלך תקופת עבודתו של המבוטח, ולכן גובה סכום ההפקדות מוכרח להיות ריאלי כדי שמצד אחד המבוטח יוכל לעמוד בכך בכל חודש, ומצד שני סכום החיסכון שנצבר יאפשר לו לשמור על רמת החיים אליה הורגל.

יועץ פנסיוני מקצועי ומנוסה יוכל להתאים את התיק הפנסיוני הטוב ביותר לכל מבוטח, תוך התחשבות במכלול הפרמטרים הדרושים לכך כמו מצב פיננסי, היבטי מיסוי, מצב בריאותי, מצב משפחתי וכל גורם אחר בעל משקל. 

ייעוץ פנסיוני מקצועי ומותאם אישית

חברתנו מעניקה ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ומקצועי באופן פרטי ובצורה מושכלת תוך התאמה אישית על פי רצונו של המבוטח. תהליך הייעוץ שלנו מושפע מוותק רב שצברנו במהלך השנים בתפקידי מפתח בכירים בענף, נוסף על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המעניקות תשקיף כלכלי יציב ומדויק של הצורך הביטוחי עבור כל לקוח. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור אתנו קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *