יועץ פנסיוני מומלץ

נכון לומר כי אין לדעת מה צופן לנו העתיד, אך כדי שנוכל להתכונן אליו בצורה הטובה ביותר מומלץ לתכנן כמה דברים מבעוד מועד. התכנון העתידי כולל בין השאר גם את תכנון גיל הפרישה מהעבודה, שזהו הגיל בו מפסיקים לעבוד לצורך פרנסה ומתכלכלים בכספי הפנסיה שנצברו במהלך כל שנות העבודה.

מה החשיבות של תכנון הפרישה?

למרות שגיל הפרישה ויציאה לפנסיה נראה רחוק באופק, חשוב להיערך אליו מראש בצורה מחושבת ושקולה. באמצעות תכנון הפרישה לפנסיה באופן נכון ומותאם אישית, שלב היציאה לפנסיה יהיה קל ונוח יותר, וכמובן ללא דאגות וחששות בנוגע למצב הפיננסי כתוצאה מהפרישה מהעבודה ואי יכולת להרוויח הכנסה ממשכורת. כדי לתכנן את השלב הזה בצורה הטובה ביותר, מומלץ לפנות אל יועץ פנסיוני מומלץ ומקצועי שילווה אתכם לכל אורך התהליך.

יועץ פנסיוני מומלץ

כיצד יועץ פנסיוני יוכל לסייע לכם?

יועץ פנסיוני הינו איש מקצוע מומחה בנושאי פיננסים והשקעות, ובעזרתו ניתן לתכנן את החיסכון המשמעותי ביותר שיהיה לכל אדם בחייו. בעזרת ניסיונו המקצועי, היועץ הפנסיוני יבחן את מכלול תוכניות החיסכון והכיסויים הביטוחיים שקיימים לזכותו של כל לקוח העומד מולו, ובהתאם לכך יבצע תכנון כלכלי איכותי ומדויק שיגדיל את החיסכון העתידי בגיל הפנסיה ללא פגיעה בגובה ההפקדות והתקציב שקיים בהווה.

מדוע כדאי לפנות אל יועץ פנסיוני ולא סוכן ביטוח?

אנשים רבים המעוניינים לתכנן את גיל הפרישה, ולהגדיל את קצבת הפנסיה ממנה ייהנו לאחר הפרישה מהעבודה, פונים אל סוכני ביטוח פנסיונים מבלי להבין את ההשלכות כתוצאה מכך. חשוב לזכור כי קיימים הבדלים מהותיים בין יועצים פנסיונים לבין סוכני ביטוח, כיוון שיועץ פנסיוני מעניק ייעוץ אובייקטיבי בנוגע לחיסכון פנסיוני ואילו סוכן ביטוח מעניק ייעוץ המונע למעשה מאינטרסים מכירתיים.

כיוון שסוכני ביטוח עובדים עם חברות הביטוח השונות ומקבלים עמלות לאחר מכירת תוכניות חיסכון וכיסוי ביטוחי, הם למעשה פועלים ממניעים אישיים של קבלת עמלות גבוהות העשויים להשפיע על התאמת הכיסוי הביטוחי למבוטח העומד מולם. לעומת זאת, יועץ פנסיוני איננו מקבל עמלות מחברות ביטוח אלא רק ממתן ייעוץ ללקוחותיו, ולכן הוא שם לנגד עיניו את טובתו האישית של כל לקוח לו הוא מייעץ. 

עוד נושאים הקשורים לפרישה לפנסיה:

איך אפשר למצוא יועץ פנסיוני מומלץ?

כדי למצוא יועץ פנסיוני מומלץ ומקצועי שיסייע לכם לתכנן את שלב הפרישה בצורה אובייקטיבית ונכונה עבורכם, כדאי להעדיף את היועץ שמחזיק ברזומה ארוך ועשיר של ידע ומומחיות בתחום ייעוץ הפרישה. יועץ כזה הינו איש מקצוע שפועל בתחום מעל עשור, ומבצע שימוש בכלים ותוכנות מתקדמות וחכמות המאפשרות לשקלל את היקף הכיסויים הביטוחיים והזכויות שיש לכל מבוטח, וכך למצוא עבורו את מסלול החיסכון הפנסיוני המתאים לו ביותר הן בזמן הווה והן בזמן עתיד כשיפרוש מעבודתו.

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

תפריט נגישות