יועץ פנסיוני עצמאי

בכל חודש מופקדים ממשכורתכם החודשית סכומי כסף המועברים אל קופת החיסכון הפנסיוני שפתחתם. בנוסף לצורך החוקי בקופת חיסכון זו, מדובר על חיסכון משמעותי עבור העובד במהלך תקופת עבודתו וגם לאחר הפרישה מהעבודה. כיוון שמדובר על החיסכון המהותי ביותר שיוצרים במהלך החיים, חשוב לבחור את תוכנית החיסכון המשתלמת והמתאימה ביותר על פי צרכיו ויכולותיו הפיננסיות של המבוטח.

כדי לעשות זאת מומלץ לפנות אל יועץ פנסיוני עצמאי שיידע כיצד להגדיל את החיסכון הפנסיוני, במקביל לשמירת התקציב הכספי הקיים המופקד לחיסכון זה ללא פגיעה באיכות ורמת החיים בזמן הווה.

מה החשיבות של חיסכון פנסיוני?

כאמור, החיסכון הפנסיוני מהווה את החיסכון הגדול והחשוב ביותר שיש בחיים, כיוון שבעזרתו אדם עובד מקבל כיסוי ביטוחי נרחב ואיכותי לאחר הגיעו לגיל הפרישה מהעבודה, וגם במקרים בהם הוא נאלץ לעזוב את עבודתו כתוצאה מאובדן כושר עבודה. על מנת שאיכות חייו של המבוטח לא תיפגע לאחר הפסקת העבודה, החיסכון הפנסיוני שהוא צבר במהלך החיים ישמש אותו כקצבה חודשית לצורך המשך מחייה בכבוד ושמירה על איכות החיים אליה היה מורגל.

מוזמנים לקרוא עוד על הנושא פרישה לפנסיה:

יועץ פנסיוני עצמאי

מיהו יועץ פנסיוני עצמאי?

תפקידו של יועץ פנסיוני מקצועי הוא להבטיח כי המבוטח יוכל להצליח לחסוך סכום כסף משמעותי במהלך החיים, וכך להחזיק בקופת חיסכון גדולה שתסייע לו בזמן המתאים. יועץ פנסיוני עצמאי הינו יועץ בתחום הפנסיוני שעבר בהצלחה מבחני הסמכה ייעודיים, והוא מחזיק ברישיון לעסוק במקצועו הניתן מטעם משרד האוצר. באמצעות מקצועיות והרבה ניסיון, היועץ הפנסיוני יתווה עבור המבוטח את תוכנית הפנסיה המתאימה לו ביותר, תוך שימוש בתוכנות מתקדמות וחדשניות שיסייעו לו לקבל תחזית מדויקת אודות הכיסויים הביטוחים והזכויות העומדות לטובתו של המבוטח העומד מולו.

למה לבחור יועץ פנסיוני עצמאי על פני סוכן ביטוח?

בשונה מסוכני ביטוח מתחום הביטוחים הפנסיוניים, יועץ פנסיוני עצמאי הינו יועץ אובייקטיבי השם לנגד עיניו את טובתו האישית של המבוטח. כיוון שסוכני ביטוח פועלים מטעם חברות ביטוח שונות המוכרות ביטוחים פנסיוניים, הם מקבלים עמלות עבור מכירות גבוהות ולכן ניתן לומר כי הם פועלים מתוך אינטרסים אישיים.

יועצים פנסיוניים הינם יועצים פרטיים שאינם מקבלים עמלות ותגמולים מחברות הביטוח השונות, אלא רק דמי טיפול ושירות מצד הלקוחות הנעזרים בשירותיהם. משום כך יועץ פנסיוני עצמאי פועל באופן שקוף ואובייקטיבי כדי למלא אחר האינטרסים האישיים של המבוטח שפנה אליו לייעוץ מקצועי.

ייעוץ פנסיה מקצועי עם סיטרין ייעוץ פנסיוני

חברת סיטרין ייעוץ פנסיוני פועלת בענף הביטוחים הפנסיוניים מ- 2008, עם נסיון מקצועי של עשרות שנים בענף, ומעניקה לכל לקוחותיה שירות מקצועי, איכותי ואובייקטיבי במטרה למקסם את קופת החיסכון הפנסיוני של כל מבוטח, ולוודא כי הוא יקבל את מלוא הזכויות והכיסויים הביטוחיים המגיעים לו.

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

תפריט נגישות