יועץ פנסיוני פרטי

אצל כל עובד שכיר קיימת שגרה קבועה במהלך תקופת עבודתו, כאשר גובה שכרו מאפשר לו ולמשפחתו לחיות בכבוד וברמת חיים אליה הם שואפים. על אף שזמן הפרישה מהעבודה נראה כעניין רחוק העתיד להתרחש בעוד לא מעט שנים, חשוב להיערך לכך בהתאם באמצעות קבלת ייעוץ פנסיוני פרטי כדי להבטיח שמירה על  שגרת ורמת החיים.

החשיבות בבחירת מסלול פנסיה מותאם אישית

כדי להתכונן לבאות בצורה נכונה, יש לבחור מסלול חיסכון פנסיוני מותאם אישית העונה על הצרכים הפיננסיים הרצויים בהווה ובעתיד. החיסכון הפנסיוני מהווה את החיסכון הכספי שאדם עובד צובר בתקופת עבודתו, כך שלאחר פרישתו מהעבודה יעמדו לרשותו כספים זמינים שיחליפו את הכנסותיו מקבלת משכורת קבועה.

ישנם סוגים שונים של חיסכון פנסיוני הניתנים לבחירה:

  1. קרן פנסיה – זוהי תוכנית חיסכון בסיסית המאפשרת לחסוך כספים עד לגיל הפרישה, כאשר נוסף על מרכיב החיסכון היא כוללת גם מרכיב ביטוחי במקרה של אובדן כושר עבודה או פטירה בטרם עת. 
  2. ביטוח מנהלים – סוג נוסף של תוכנית חיסכון פנסיוני הכוללת את מרכיבי החיסכון והביטוח של מסלול הפנסיה הבסיסית, תכנית זו הנה מודולארית יותר ומאפשרת בחירה יותר מותאמת לגבי סוגי וגבה הכיסויים הביטוחיים. 
  3. קופת גמל – הסוג האחרון של חיסכון פנסיוני כולל בתוכו רק את מרכיב החיסכון של קרן הפנסיה, מבלי לכלול את המרכיב הביטוחי המאפשר לקבל קצבה חודשית במקרה של הפסקת עבודה לפני גיל פרישה במקרה של אובדן כושר עבודה או פטירה.
יועץ פנסיוני פרטי

מדוע מומלץ לפנות אל יועץ פנסיוני פרטי?

כיוון שחיסכון פנסיוני הינו מסלול השקעה לטווח ארוך, מומלץ לבחור את מסלול הפנסיה הטוב ביותר בליווי מקצועי של יועץ פנסיוני פרטי. איש מקצוע זה הינו מומחה בעולם ההשקעות, כאשר תפקידו לסייע לאנשים עובדים להתכונן לגיל הפרישה כבר מגיל צעיר ולחסוך כספים שיאפשרו להם לחיות בכבוד.

בשונה מסוכן ביטוח המונע מאינטרסים אישיים לקבלת עמלות מכירה מחברות ביטוח מולן הוא עובד, יועץ פנסיוני פרטי הינו יועץ אובייקטיבי לחלוטין המונע מהאינטרסים הפרטיים של לקוחותיו. משום כך רק יועצים פנסיונים פרטיים יוכלו להתאים את מסלול הפנסיה המשתלם והטוב ביותר לכל לקוח, זאת על פי התאמה אישית ליכולתו הכלכלית ומטרתו הפיננסית לחיי גיל הפרישה. 

לעוד נושאים על פרישה לפנסיה:

טיפים לבחירת יועץ פנסיוני מקצועי

כדי לבחור יועץ פנסיוני מקצועי שיידע כיצד לבנות ולהתאים את מסלול הפנסיה המשתלם ביותר, יש להקפיד ולבחור יועץ מוסמך המחזיק ברשותו רישיון מתאים לכך. בנוסף, מומלץ להעדיף יועץ פנסיוני מנוסה בעל ניסיון רב שנים בתחום הפנסיוני. 

יועץ כזה שצבר את הידע והכלים המתאימים למתן ייעוץ אובייקטיבי, יוכל להעניק תחזית שקופה ומדויקת על פי צרכיהם ותכנוניהם העתידיים של לקוחותיו ובכך להמליץ על התוכנית הפנסיונית הטובה ביותר.

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

תפריט נגישות