למה גם לכם כדאי להזמין הרצאה על ביטוח פנסיוני לחברה שלכם

ידוע כי כל חברה מוכרחה לשמור על סדר ארגוני איכותי והולם, זאת כדי לשמור על הצלחתה ויעילותה כל זמן פעילותה. אחד מהתחומים בהם הסדר הארגוני מוכרח להתנהל באופן מופתי, הוא התחום הפנסיוני הקשור אל הסדרי הפנסיה של כלל העובדים בחברה. כדי להימנע מאי-הבנות ואינספור שאלות בנוגע לסכומי הפרשות לקרן פנסיה, תנאים להצטרפות אל ביטוח מנהלים, איזה מסלול הוא הכדאי ביותר וכו' – מומלץ להזמין הרצאה על ביטוח פנסיוני שתעשה סדר בכל.

מה החשיבות של ייעוץ פנסיוני לחברות וארגונים?

ענף הביטוח הפנסיוני מושפע מאינספור שינויי חקיקה בשנים האחרונות, דבר המביא ליצירת חוסר ארגון ובלבול גדול בכל הנוגע אל הסדרים פנסיוניים של העובדים מול המעסיקים אצלם הם עובדים. כך לדוגמה באמצעות החלטתו החופשית של העובד לבחור מסלול פנסיוני אליו הוא בוחר להצטרף, במיוחד אם מדובר על גוף פנסיוני מולו החברה איננה עובדת, מנהלי הארגון עשויים לעמוד חסרי אונים מול ניהול ההסדר אותו העובד בחר – בפרט אם מדובר על חברה גדולה עם מאות עובדים, שכל אחד מהם בוחר לעצמו את הגוף המבטח, ללא סדר ושליטה מצד הארגון.

משום כך, בעזרת ייעוץ פנסיוני לחברות וארגונים ניתן להציע לעובדים מסלולים פנסיוניים מיטביים ובו-זמנית לאפשר בקרה ושליטה מלאה על הוצאות הארגון עבור ביטוחים פיננסיים.

למה גם לכם כדאי להזמין הרצאה על ביטוח פנסיוני לחברה שלכם

מהם היתרונות של ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי?

באמצעות שירותי ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, האחראים על הסדרי הביטוחים הפנסיוניים בארגון יוכלו לקבל מידע מקיף וברור בנוגע להיבטים מהותיים הנוגעים לניהול, מעקב ובקרה של החסכונות הפנסיוניים של העובדים בחברה. רק יועץ פנסיוני מקצועי המעורה בכל הנושאים החשובים בתחום ביניהם גם דיני עבודה, מיסוי, מוצרים פנסיוניים וכן שינויי חקיקה עדכניים יוכל להעביר את הידע המקצועי והנכון למחלקת הכספים בחברה, כדי שתחום זה יתנהל בצורה תקינה ואיכותית.

יש לזכור כי בשונה מסוכני ביטוח הכפופים אל חברות ביטוח וכן לעמלות מהם הם משתכרים, יועצים פנסיוניים פרטיים אינם מושפעים מגורמים פנסיוניים כאלו ואחרים – אלא שמים לנגד עיניהם אך ורק את טובת הארגון והעובדים בו. 

כיצד הרצאות על ביטוח פיננסי יועילו לעובדי החברה?

לאחר שמחלקת הכספים ו/ או מחלקת משאבי האנוש, ולמעשה כל גורם אחר בארגון העוסק בהסדרים הפנסיוניים של עובדי החברה, יכירו באופן מקיף ויסודי את העולמות הפנסיוניים ושינויי הרגולציה העדכניים ביותר – כך בהתאם עובדי החברה יוכלו להרוויח, הודות להתאמת מוצרים ומסלולי ביטוח שיתאימו באופן אישי לכל אחד מהם, כאשר היקפי הכיסוי הביטוחי יהיו גבוהים יותר יחד עם תנאים אופטימליים.

חברת סיטרין מעניקה ייעוץ פנסיוני מקצועי ובלתי תלוי לארגונים וחברות, מתוך מטרה משותפת למיקסום המסלולים הביטוחיים של עובדי החברה בנוסף לקיטון הוצאות הארגון על מוצרים פנסיוניים.

מתעניינים לגבי ייעוץ פנסיוני / פרישה? צרו קשר!
איילה אבני

איילה אבני

אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, חברת הוועדה המקצועית בענף החיסכון ארוך הטווח, ובעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997.

אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות.

סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.

תפריט נגישות